Корзина
1260 отзывов

Искусственное вскармлевание

16.07.17

Дитячі суміші Nutrilon 3 та Nutrilon 4: починайте турботу про майбутній прогрес Вашого малюка з дитинства.

Дитячі суміші Nutrilon 3 та Nutrilon 4: починайте турботу про майбутній прогрес Вашого малюка з дитинства  

Найголовнішою турботою в житті кожної матусі є піклування про те, щоб її малюк ріс здоровим та рухався назустріч своєму успішному майбутньому. Ця турбота починається із самого народження малюка. І не секрет, що в цей час для нього немає нічого кращого за материнське молоко, адже воно найкраще відповідає віковим потребам дитини у поживних речовинах.

Повністю підтримуючи концепцію 1000 днів, компанія Nutricia– світовий лідер в галузі виробництва продуктів дитячого харчування – подбала про те, щоб у разі переходу на змішане вигодовування, Ваш малюк продовжував отримувати якісне та корисне дитяче харчування, створивши дитячі молочні суміші Nutrilon3 та Nutrilon4.

Унікальний комплекс ProNutra, що є основою дитячих молочних сумішей Nutrilon 3 та Nutrilon 4, було створено в результаті новітніх досліджень грудного молока. Унікальна формула комплексу зумовлює всебічний вплив на дитячий організм, подібний до впливу молока матері, та сприяє правильному росту та розвитку малюка:

1. Запатентований комплекс пребіотиків GOS/FOS у співвідношенні 9:1 в концентрації 0,8г/100мл суміші допомагає:

-зміцнити імунітет малюка та захистити його від інфекцій;

- розвинути нормальну мікрофлору та сприяє комфортному травленню;

- краще засвоювати кальцій та вітамін D.

2. Спеціальний комплекс жирних кислот IQPro, аналогічних тим, що містяться у грудному молоці, стимулює:

- розвиток нервової системи, головного мозку та підвищення IQ;

- розвиток сітківки ока та зору;

- швидкість обробки інформації та розвиток когнітивних функцій.

3. Збалансований набір з 27 вітамінів, мінералів та нуклеотидів необхідний:

- для нормального розвитку тканин та обмінних процесів;

- для повноцінного засвоєння поживних речовин;

- для правильного росту та розвитку.

 

Безперечно, кожен малюк є неповторним та особливим. З кожним днем він росте та розвивається, тому природно, що його потреби у поживних речовинах ростуть та змінюються разом з ним. З дитячими молочними сумішами Nutrilon 3 та Nutrilon 4 харчування Вашого малюка буде максимально корисним для нього та зручним для Вас, адже серед усього асортименту дитячих сумішей Ви з легкістю зможете обрати ту, що підійде саме Вашому малюку за віковими особливостями та об’ємами споживання.

Особливо важливою є турбота про те, аби малюк не відчував дефіциту у корисних речовинах, вітамінах та мінералах у період активного фізичного та психічного розвитку у віці від 12 до 24 місяців. У цей час всі органи та системи дитячого організму продовжують активно формуватися, і тому різкий перехід на дорослу їжу може мати негативний вплив на розвиток малюка.

Завдяки дитячим молочним сумішам Nutrilon 3 та Nutrilon 4 Ви зможете не лише забезпечити збалансований раціон Вашої дитини, а й зміцнити її імунну систему. Оскільки дитячий організм у цьому віці ще не адаптований до споживання цільного коров’ячого молока, дитячі суміші Nutrilon 3 та Nutrilon 4 спеціально адаптовані до потреб малюків та містять добову норму вітамінів та мінералів, допомагають зміцнювати імунітет та стимулюють повноцінний розвиток дитячого організму.

Завдяки високій якості та унікальному складу дитячі суміші Nutrilon є рекомендацією №1 педіатрів в Україні*.

Обравши дитячі молочні суміші Nutrilon 3 та Nutrilon 4, Ви зробите вагомий внесок у прогрес власного малюка з самого дитинства. Адже здоров’я та успішне майбутнє – це найцінніше, що мати може подарувати власній дитині. І найкращою дякою за любов та турботу Вам стане щаслива усмішка Вашого здорового малюка.

*Згідно рекомендацій педіатрів України, за даними незалежного дослідження компанії ТОВ «Тейлор Нельсон Софрез Україна», липень 2016р., у двадцяти трьох містах України.